Adaptacyjny, internetowy termostat OWD5 – charakterystyka wyrobu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie atuty rozwiniętego termostatu elektronicznego z opcją zdalnego kierowania przez komputer.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami na centralne ogrzewanie wodne.

Ma działający na dotyk wyświetlaczo wymiarach dwa cale. Kluczowym atutem jest wielobarwny, reagujący na dotyk wyświetlacz i zdalne regulowanie przy pomocy tabletów. Ma opcję zaprogramowania temperatury w cyklu pełnej doby oraz 7 dniowym. Regulator uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłoża i zna, w jakim momencie musi włączyć lub odłączyć źródło ogrzewania, by uzyskać żądaną ciepłotę o ustalonej porze dnia. Schemat ustawiania programów może wynosić do 6 zdarzeń w ciągu doby. Jest opcja przyporządkowanie do pojedynczego trybu różnej temperatury.

To, co najistotniejsze

  • wysoka precyzja ustawianej temperatury,
  • funkcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności schematu grzania i pomieszczenia – dzięki temu umie wcześniej załączyć ogrzewanie aby uzyskać zadaną ciepłotę o wyznaczonej porze,
  • zdalne regulowanie przez internet – zdalna lustracja i możność zmian temperatury niezależnie gdzie od statusu gdzie się znajdujesz – starczy zainstalować apkę na tablet – możesz regulować aż paroma regulatorami z tej samej apki.
  • całościowa obsługa w języku rodzimym,

Termoregulator dostarczany jest z detektorem ciepłoty powietrza oraz przewodowym czujnikiem podłogi.

Podzespołowa osłona pozwala na montaż w ramkach innych producentów np w celu dopasowania z włącznikami oświetlenia.